Dostęp do energii elektrycznej jest powszechny, a wybór różnego rodzaju osprzętu elektrycznego przeogromny. Kluczowe jest jednak to, aby dopasować go do indywidualnych potrzeb, uwzględniając kwestie funkcjonalne i estetyczne. I właśnie na tym skupimy się w poniższym artykule, biorąc pod uwagę wybrane serie renomowanych producentów, takich jak Simon 55, Schneider Sedna Design&Elements, Legrand Suno, Ospel Sonata, Berker Q.1/Q.3/Q.7, Karlik MINI.

Gdy funkcjonalność spotyka się z designem – Simon 55

Najbardziej atrakcyjne serie sprzętu elektrycznego łączą to, co najważniejsze, czyli funkcjonalność z nowoczesnym designem. W efekcie powstaje produkt, który nie tylko świetnie wygląda, ale i sprawuje się doskonale. Tak właśnie powiemy o serii Simon 55 o niezwykle minimalistycznej formie, co zapewnia, że łatwo jest dopasować ten osprzęt do wnętrz urządzonych w różnorodnym stylu. Kontakty z tej serii prezentują się znakomicie, ale w ofercie są też inne produkty, zwłaszcza do obsługi smart home, jak ściemniacze oświetlenia, zdalne sterowanie światłem czy zdalne sterowanie żaluzjami/roletami. Firma Kontakt-Simon powstała na początku lat 20 XX wieku i już od ponad 100 lat zaliczana jest do jednego z większych producentów sprzętu elektroinstalacyjnego w naszym kraju.

Elegancka różnorodność – poznajmy Schneider Sedna Design&Elements

Schneider Sedna Design&Elements to linia osprzętu elektrycznego, która zachwyca piękną stylistyką i różnorodnością wyboru. Dzięki temu zyskujemy dostęp do szerokiej gamy kolorów oraz wzorów, co pozwala stworzyć aranżację wnętrza, taką jak chcemy. Niezależnie więc od tego, czy preferujemy nowoczesne, czy klasyczne rozwiązania, możemy być pewni, że wybierając produkty z tej serii, uda nam się wykreować własną przestrzeń wedle uznania.

Co jest dodatkowo do wyboru?

Legrand Suno – design i funkcjonalność na najwyższym poziomie

Seria oferuje szeroki wybór kolorów i materiałów wykończeniowych, więc łatwo znaleźć coś dla siebie! Zachwyca prostota formy i intuicyjne użytkowanie.

Ospel Sonata – klasyka, ale w nowoczesnej odsłonie

Charakteryzują ją wyjątkowe harmonijne kształty i wyważony styl. Każdy produkt z tej serii wykonany jest z troską o najmniejsze detale. Bez wątpienia, Ospel Sonata to idealne rozwiązania dla osób ceniących tradycję w nowoczesnym wydaniu.

Berker Q.1/Q.3/Q.7 – minimalistyczna perfekcja

Ta seria przypadnie zdecydowanie do gustu każdemu, dla kogo minimalizm jest priorytetem w aranżacji wnętrz. Czyste linie i proste formy zapewniają, że ten osprzęt elektryczny doskonale wpisuje się nowoczesną aranżację.

Nie ma wątpliwości, że dobranie osprzętu elektrycznego ma ogromne znaczenie dla komfortu codziennego użytkowania. Przekłada się to również na estetykę wnętrz. Warto więc postawić na sprawdzone i niezawodne rozwiązania!

Przypisane do: